top of page

Роботу центру призупинено на невизначений час.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНЕ
ТЕСТУВАННЯ

ТЕСТ НА ВИБІР ПРОФЕСІЇ ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХОЛОГА

Коротка ефективна допомога на шляху професійного становлення або зміни кар'єри

Профорієнтаційні тести та консультації

Як проходять індивідуальні консультації

Будь-яка консультація проводиться після проходження тестування.

Ми допомагаємо підліткам та дорослим краще зрозуміти себе самих і зробити оптимальний вибір освіти або кар’єри.

Під час наших консультацій ми рухаємося до професійного вибору з двох сторін:

1) зі сторони внутрішнього світу людини: її рис, особливостей, здібностей, її професійного світогляду та очікувань від роботи.

2) зі сторони зовнішнього світу: умов ринку праці, сучасних професій, освіти.

01

На першому етапі

ми допомагаємо людині глибоко зрозуміти свої особливості. Для цього ми використовуємо результати тестування та серію додаткових запитань.

Разом складаємо психологічний портрет і визначаємо види діяльності та сфери професій, що можуть підійти і зацікавити найбільше.

02

03

Третій етап

найцікавіший. Це допомога в виборі.

На другому етапі

ми презентуємо людині, що звернулась до нас, весь світ професій. Є багато сфер, а в кожній сфері є багато напрямів, що разом складає десятки і десятки груп професій.

Розуміння загальної картини допомагає нашому клієнту приймати виважене рішення і дає йому відчуття впевненості та обґрунтованості вибору.

Математики, економісти та психологи десятиліттями працюють над методами та алгоритмами ефективного вибору.

У результаті вивчення їх робіт ми маємо великий інструментарій засобів, який допомагає учаснику зробити обміркований професійний вибір.

Тож наш центр НЕ є місцем, де вам дадуть готові рецепти і популярні поради. Ми НЕ зробимо вибір за вас.

Наша консультація – це процес, в якому людина отримає можливість і допомогу
системно працювати в пошуку найкращого рішення.

Це вимоглива внутрішня робота. Її результат – іскра особистого внутрішнього розуміння, особиста відповідь на важливе питання про вибір професійного шляху.

Бо вибрати професійний шлях - це не тільки знайти своє місце в світі. Це і прожити цікаве життя, пізнати себе і свої вершини та пізнати світ.

Жива консультація

Проходить в нашому центрі, тривалість 2 години.

Вартість консультації включає в себе матеріали про професії, освіту та розвиток.

Вартість: 2 600 грн.

Онлайн-консультація

Тривалість 2 години.

Skype або Zoom.

Вартість консультації включає в себе матеріали про професії, освіту та розвиток.

 

Вартість: 2 600 грн.

Серія консультацій

4 консультації по 55 хвилин один раз на тиждень або за домовленістю. Онлайн чи живі. Вартість консультацій включає матеріали про професії, освіту та розвиток.

 

Кожна консультація: 1 300 грн.

Тести з профорієнтації на вибір професії

Вартість тестування 400 грн.

Профорієнтаційне тестування завжди йде в пакеті із персональною консультацією, оскільки самостійне тлумачення результатів не передбачено розробниками тестів.

 

Тестування з профорієнтації можна проходити в різному віці. Наймолодші наші учасники мають 10-12 років. Починаючи з 13 років вже можна проходити тести для старшокласників.

 

Тестування для дорослих має свої особливості, тому ті, хто хоче змінити фах, обирають тестування для зміни кар'єри.

Тест тривалістю приблизно 1 година. Вік: 13-20 років. Опише схильності до видів діяльності, здібності та риси особистості. Дає перелік професій, що можуть підійти.

Тест Профорієнтатор

для дітей

Тест тривалістю приблизно 1,5 години. Вік: 14-20 років. Опише інтереси до різних професійних сфер, здібності, мотивацію до навчання та аспекти зрілості.

Тест Магеллано Університет

8-11 класи

Тест тривалістю приблизно 1,5 години. Вік: 14-20 років. Опише інтереси до різних професійних сфер та видів діяльності, здібності, мотивацію до навчання, аспекти зрілості та риси особистості.

Тест Стажери

8-11 класи

Тест тривалістю приблизно 1,5 години. Опише бажаний стиль роботи, цінності та мотиватори, схильності до видів діяльності, здібності, риси особистості. Дає перелік професій, що можуть підійти.

Тест Профкар’єра

студентам та дорослим

Тест тривалістю приблизно 1,5 години. Опише бажаний стиль роботи, інтереси до видів діяльності, риси особистості. Дає перелік професій, що можуть підійти.

Тест SDS-5

8-11 класи

Тест тривалістю приблизно 30 хвилин. Вік: 10-12 років. Опише схильності до видів діяльності та риси особистості. Дає перелік професій, що можуть підійти.

Тест Профнавігатор

для дітей

Відгуки наших клієнтів

“Вибачте, що не одразу пишу відгук. Я не знав, що можна очікувати від профорієнтації, коли я підключався в зум. Тест мене не здивував, все більш менш зрозуміло було. Але мене дуже здивувала консультація. Це було круто. Немов у космос злітав на 2 години. Як на ракеті мене пронесли по групах професій, як в шахту занурились в мене самого, потім ще і в самі професії занурились, що мені підходили. Все працювало складно як вдалий механізм. Це як раз те, що мене цікавить: механізми і все що з ними пов‘язано. Але я не знав, що для таких як я є стільки варіантів як для навчання так і для роботи. Чесно, я здивований, що психологія може працювати так конкретно і практично. Звісно, я дякую центру і психологу за допомогу!"

Старшокласник, що пройшов онлайн-тест і онлайн-консультацію

Поширені запитання

 • Що таке профорієнтація?
  Профорієнтація – це логічно організована професійна допомога людині у формуванні її вибору напряму освіти та професійного розвитку.
 • Для чого потрібна профорієнтація?
  Профорієнтація потрібна для: · Виявлення і розуміння набору своїх рис, здібностей, особливостей психіки та навичок, які використовуються в професійній діяльності · Знайомства зі світом професій · Отримання інформації та/або першого досвіду в конкретних професіях, що допоможе у виборі свого професійного напряму.
 • Що таке наскрізна профорієнтація?
  Наскрізна профорієнтація - це профорієнтаційний підхід для загальноосвітніх шкіл, який включає знайомство з професійними сферами під час занять, включення відповідної інформації, завдань та проєктів в освітні програми різних предметів протягом всього циклу навчання від початкової до старшої школи.
 • Чому профорієнтація важлива для підлітків?
  В підлітковому віці людина спочатку шукає прийняття себе своїм соціальним оточенням, а пізніше відчуває потребу шукати і обирати свій життєвий шлях. Суттєвими складовими життєвого шляху є майстерність в чомусь та/або професія. Саме тому, підлітку важливо мати повноту інформації про професійні сфери, практичний досвід і допомогу дорослих для здорового і ефективного проходження цього етапу свого життя.
 • Яка основна мета професійної орієнтації?
  Важливо розуміти, що метою профорієнтації не є поставити «діагноз» людині у вигляді професії, яка їй підходить, чи декількох професій. Основною метою профорієнтації є показати і пояснити людині алгоритм і принципи вибору професійної діяльності, передумови, важливі критерії та наслідки вибору. Разом з поясненням алгоритму вибору профорієнтація за допомогою спеціальних інструментів проводить людину першими кроками цього алгоритму так, щоб вона далі могла прямувати самостійно.
 • Яка роль психолога в системі профорієнтації?
  Психолог відіграє значну роль на одному з перших етапів профорієнтації – збір та аналіз інформації про себе, тобто про людину, яка робить вибір. Тестування та тлумачення результатів тесту можуть проводити тільки підготовлені психологи. Також роль психолога дуже важлива на етапі аналізу варіантів вибору. Під час професійної допомоги в аналізі варіантів вибору використовується багато інструментів з різних напрямів психології.
 • Хто має здійснювати професійну орієнтацію учнів?
  В ознайомленні учнів з професійними сферами можуть приймати участь шкільні вчителі, психологи, батьки та представники різних професій з оточення. Процес тестування і профорієнтаційні консультації можуть проводити тільки психологи, які мають вищу освіту та додаткову сертифікацію щодо інструментів профорієнтації, які вони використовують.

Залишайте заявку

Наш менеджер вийде з Вами на зв'язок і надасть відповіді на будь-які Ваші питання.

Дякуємо! Інформація відправлена. Наш менеджер вийде з Вами на зв‘язок.

Профорієнтацію пройдено. Що далі?

Таке питання виникає у старшокласників. Вони пройшли психологічні тести, щоб дізнатись про свою схильність до професії, отримали результат, посміялися над дивними чи невідомими їм професіями в рекомендованих списках і все. Що робити далі не уявляють.

Щоб не потрапити в ситуацію неготовності до результату або нерозуміння, що робити з результатом, потрібно змінити запит до профорієнтації. Замість "дайте мені тест на професію, яка мені підходить" або "швидше допоможіть обрати майбутню професію" просити допомоги у самовизніченні. 

Самовизначення - головна ціль того, хто робить вибір професійного шляху. Якщо дитина - учень 5 класу і вибирає додаткову освіту, або якщо це підліток, який шукає, що робити після 9 класу, або це старшокласники - група учнів 11 класу, що обирають університети, для всіх них головним в профорієнтації є самовизначення.

Самовизначення або визначення себе самого, що це таке? В цьому випадку, простими словами це коли: я маю своє особисте щире добре відношення до якоїсь сфери вмінь чи професійної сфери, тому що вона мене цікавить і притягує; я розумію, що маю певний потенціал в ній; я хочу зробити свій вибір саме на користь цієї сфери.

Сучасна профорієнтація для підлітків має достатньо інструментів (тестів та програм українською та англійською мовами), щоб дієво допомогти на шляху до самовизначення як для школярів середніх класів, так і для учнів старших класів, студентів і дорослих.

bottom of page